Özel Şirket Doktorunuz Var mı?

Özel Şirket Doktorları hizmet vermeye başladı ,Nasıl mı?

Ticari hayatımıza şirket doktorları da katıldı. Şirketleri özel teknikler ile check up yapılıp,şirket içi hasta hücreler tespit edilerek tedavi yapılması metodu.

peki nasıl olmakta?

Alanında uzmanlardan oluşmakta olan ekip,şirketleri  sağlıklı işletilmesi için özel metotlar ile  özel tedavi geliştirmekte , şirketlerin uzun ömürlü olması , nesiler boyu faaliyet yapması,ve markanın ilelebet devamı için  yapılan özel çalışmalardan ibaret.

İstanbulda uluslar arası firmalara hizmet eden DENETİM24 ULUSLARARASI DENETİM HİZMETLERİ A.Ş  Yönt K.Başk Muhsin Bilgi  bu şirket doktor hizmetlerini  ” Şirketleri ölümsüz olmasını sağlamak için,şirketin miraslarını sağlıklı olarak  torunlara bırakmak için yapılan özel hizmetler ” olarak tanımlama yapmaktadır.

Şirkete özel  teşhis ve tedavi metotları ile özel çalışma  yaparak , şirketin sağlıklı çalışması,üretmesi,devamlılığı ve nesilden nesile geçmesiani amaçlamaktadır.

Özel Doktorlar  şirketlerde özel hizmet , özel tedavi uygulamaktadır.

Şirketinizin  uzun ömürlü olması  için , şirketiniz  Hasta olmadan   şirket doktorunuza görünün ve yanınızdan ayırmayın demek düşer bize.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.